Autor: Agata Piechowska

Pomóż kształcić polonijne dzieci na całym świecie w ramach polskiej podstawy programowej i zdobądź doświadczenie w nauczaniu z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi nauczania na odległość!

• Studiujesz pedagogikę ze specjalnością edukacja wczesnoszkolna lub wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna?
  • Chcesz zdobyć doświadczenie w nauczaniu na odległość?
  • Interesują Cię nowoczesne narzedzia wspomagajace nauczanie?

Zgłoś się na dodatkowe praktyki pedagogiczne w Fundacji Edukacji Polonijnej koordynowane przez Akademickie Biuro Karier Ignatianum!

Fundacja Edukacji PolonijnejFundacja Edukacji Polonijnej LIBRATUS

prowadzi

Polskie Szkoly Internetowe Libratus

O Libratus:

to innowacyjny projekt edukacyjny umożliwiający polską edukację rodzinom planującym emigrację. Dzięki temu dzieci mogą korzystać z kształcenia w trybie nauczania domowego zgodnie z polską podstawą programową.

Polska szkoła przez Internet wspiera rodaków za granicą w edukacji dzieci, która odbywa się na poziomie:

- zerówki
- szkoły podstawowej
- gimnazjum

Więcej informacji na stronie:

Przykładowy film z lekcji on-line z polskimi nauczycielami:

Chcesz zdobyć umiejętność powadzenia lekcji w formie webinarium lub w formie indywidualnych spotkań z uczniami za pośrednictwem nowoczesnego programu do obsługi spotkań on-line, platformy ClickMeeting?

- Zgłoś się do wolontaryjnego programu współpracy Instytutu Nauk o Wychowaniu z Fundacją Edukacji Polonijnej!

Osoby zainteresowane i spełniajace kryteria kierunku studiów, proszone są o wysłanie wiadomosci e-mail na adres abk@ignatianum.edu.pl z podaniem imienia i nazwiska, nr telefonu kontaktowego oraz umieszczeniem w tytule wiadomości "Dodatkowe praktyki w Libratus".

Nadzór merytoryczny nad programem współpracy sprawują wykładowcy Intytutu Nauk o Wychowaniu:

dr Renata Królikiewicz
dr Irena Pulak
dr Barbara Surma
dr Katarzyna Szewczuk

Za koodrynację współpracy uczelni z Fundacją Edukacji Polonijnej i organizację grup wolontaryjnych odpowiedzialna jest

mgr Agata Piechowska (ABK Ignatianum).

Projekt skierowany jest do studentów kierunku pedagogika, specjalności nauczycielskich (edukacja wczesnoszkolna lub wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna).