Akademickie Biuro Karier Akademii Ignatianum w Krakowie

WUP KRAKOW

zapraszają studentów Akademii Ignatianum w Krakowie
na bezpłatne, indywidualne spotkania z doradcą zawodowym!

Październikowy termin spotkań: wtorek 12.12.2017 r.

Proponowane godziny spotkań:
9:30 , 11:00, 12:15, 13:30

Miejsce spotkań:  sala 03 (poziom -1 w budynku głównym Ignatianum)

Korzystając z bezpłatnej pomocy doradców zawodowych:

- będzie Ci łatwiej zaplanować przyszłość zawodową (podjąć decyzje o wyborze, zmianie zawodu, o szkoleniu czy przekwalifikowaniu);

- będziesz mógł rozpoznać zainteresowania i predyspozycje zawodowe za pomocą testów;

- uświadomisz sobie, jakie masz atuty zawodowe i jak możesz je wykorzystać szukając pracy;

- przygotujesz życiorys zawodowy (CV) i list motywacyjny;

- poznasz metody poszukiwania pracy;

- nauczysz się prezentacji własnej osoby i przygotujesz się do rozmowy kwalifikacyjnej z pracodawcą;

- zdobędziesz wiedzę przydatną do założenia firmy;

- rozwiniesz umiejętności przydatne w poszukiwaniu pracy.

ZAPISY:

Aby umówić się na spotkanie z doradcą zawodowym należy:

- wysłać email na abk@ignatianum.edu.pl podając imię i nazwisko, kierunek studiów, telefon kontaktowy oraz preferowaną datę i godzinę spotkania.

- lub zapisać się osobiście (pokój nr 7 w budynku Zofijówka)

Potwierdzenie rejestracji na spotkanie z doradcą zawodowym zostanie wysłane drogą elektroniczną.

O zapisaniu na rozmowę decyduje kolejność zgłoszeń.

Każde spotkanie z doradcą zawodowym Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej WUP planowane jest indywidualnie dla każdego chętnego studenta.