World Youth Alliance Europe

zaprasza studentów Ignatianum do uczestnictwa

w Emerging Leaders Conference 2017 (Konferencja Wschodzących Liderów),

która odbędzie się w dniach 26-29 listopada 2017 roku w Brukseli, zaś trzon całego wydarzenia będzie miał miejsce w dniach 27-28 listopada w Parlamencie Europejskim.

wya_conference

Tematem tegorocznej, szóstej już edycji ELC jest "Migration and Development: Human Dignity in the refugee crisis" (Migracja i Rozwój: Godność Człowieka w dobie kryzysu uchodźczego).

Podczas trwającej cztery dni konferencji, WYA Europe będzie gościć młodych liderów, studentów działających w organizacjach pozarządowych i rzeczników młodzieży zainteresowanych polityką międzynarodową, samokształceniem i rozwojem na rzecz kształtowania innowacyjnych rozwiązań stanowiących odpowiedź na współczesne problemy, z którymi boryka się cała Europa.

Uczestnicy spotkają się z politykami szczebla europejskiego, ekspertami, inspirującymi osobowościami i liderami świata nauki i kultury, by dyskutować na temat aktualnych kwestii globalnych, w szczególności zaś kryzysu migracyjnego.

ELC oferuje młodym ludziom szereg szkoleń w omawianych dziedzinach, koncentrując się na nieszablonowych pomysłach i inicjatywach, które są odpowiedzią na obecny kryzys i przesiedlenia uchodźców w Europie. Konferencja ma także na celu dostarczyć młodym Europejczykom dokładnych informacji na temat kryzysu migracyjnego, podjąć analizę wyzwań oraz promować polityki uwzględniające godność człowieka, a także budować solidarność wśród młodych ludzi.

Rejestracja online: www.wya.net/elceurope

Kontakt: europe@wya.net

W załączniku poniżej znajduje się program wydarzenia