"Dzień w IBM" daje studentom okazję przetestowania swoich kompetencji, zweryfikowania wyobrażeń oraz poznania dyrektora i pracowników firmy.

25 października 2017 r.

Zapraszamy do uczestnictwa w całym dniu zajęć lub w wybranych warsztatach czy konsultacjach.

Program dnia otwartego przewiduje:

od godz. 9:00 - śniadanie z Dyrektorem Centrum

10:00 - 12:00 - warsztat Design Thinking
10:00 - 12:00 - warsztat z komunikacji w biznesie
10:00 - 12:00 - warsztat Rekrutacja - jak skorzystać ze swojej szansy

12:30 - 13:00 - zwiedzanie biura

Podczas "Dnia w IBM" można również sprawdzić swój poziom języka obcego, przygotować się do rozmowy wstępnej, oraz porozmawiać z pracownikami naszej firmy.

Podczas rozmowy z pracownikami HR można też sprawdzić swój profil kompetencji i predyspozycji.

Szczegóły i zapisy: https://goo.gl/Rqv1ox

Prosimy studentów o zapisywanie się przez wydarzenie na FB.

PLAKAT IBM