Porozumienie o wzajemnej współpracy

11. stycznia 2018 roku zostało zawarte porozumienie o wzajemnej współpracy pomiędzy Akademią Ignatianum w Krakowie a Stowarzyszeniem na Rzecz Edukacji i Rodziny „Węgielek” z siedzibą w Katowicach.

Porozumienie podpisali: z ramienia Akademii Ignatianum – Pełnomocnik Wydziału Zamiejscowego Nauk Humanistycznych i Społecznych w Mysłowicach ks. dr Wacław Królikowski SJ, a z ramienia Stowarzyszenia – Prezes Laurent Nal.

Współpraca będzie polegała na wspieraniu się obu Instytucji w organizacji wydarzeń naukowych i edukacyjnych. Nasi studenci będą mogli odbywać praktyki w placówkach prowadzonych przez Stowarzyszenie na Rzecz Edukacji i Rodziny „Węgielek”.