Program Erasmus+

W dniu 4 stycznia 2018 roku odbyło się spotkanie z Uczelnianym Koordynatorem Programu Erasmus+ na temat możliwości realizowania wymiany międzynarodowej dla studentów (w zakresie odbycia części swoich studiów na uczelni zagranicznej oraz w zakresie odbycia praktyki w instytucji zagranicznej) oraz pracowników uczelni (w celu prowadzenia wykładów lub w celach szkoleniowych).

Na chwilę obecną uczelnia posiada podpisane 54 umowy bilateralne z uniwersytetami zagranicznymi w ramach programu Erasmus +. Stanowi to mocną bazę nie tylko na wymianę międzynarodową studentów i pracowników, ale również na wymianę doświadczeń, współpracę naukową oraz współorganizowanie konferencji międzynarodowych na naszej uczelni.

Możliwości jakie oferuje Program Erasmus+ działający na naszej uczelni nie tylko wzbogaca dorobek edukacyjny naszych studentów, ale zwiększa również ich atrakcyjność na rynku pracy.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej : http://www.ignatianum.edu.pl/erasmus