Turniej szachowy - Festiwal Nauki i Sztuki w Krakowie

Szanowni Państwo,

w ramach tegorocznego Festiwalu Nauki i Sztuki w Krakowie odbędzie się międzyuczelniany turniej szachowy.

W związku z powyższym zapraszamy studentów, pracowników dydaktyczno-naukowych oraz administracyjnych,

zainteresowanych wzięciem udziału w turnieju do zapoznania się z regulaminem.

Wszystkich pragnących wziąć udział w turnieju prosimy o zgłaszanie swojego udziału e-mailem do Biura Promocji : biuropromocji@ignatianum.edu.pl do dnia 30 stycznia 2018 r.

Po tym terminie dokonane zostanie zgłoszenie Uczelni do Komitetu Organizacyjnego FNIS (w zależności od ilości chętnych zgłoszenie zostanie dokonane bezpośrednio lub poprzedzone eliminacjami).