UTW Bieruń

Kierownik UTW Bieruń – mgr Izabela Kuźnicka:

e-mail: izabelakuznicka@poczta.onet.pl

Koordynator UTW Bieruń – mgr Zofia Łabuś:

e-mail: bok@um.bierun.pl; tel. 604 98 55 59

 

Harmonogram zajęć i wykładów UTW Bieruń

Semestr letni 2017/2018

BIERUŃ NOWY

Lektorat języka angielskiego – mgr Aleksandra Wajda, godz. 11.00-13.15

9.01., 16.01., 23.01, 6.03., 13.03., 20.03, 27.03, 10.04., 17.04., 24.04, 8.05., 15.05., 22.05., 5.06. (wtorki)

Lektorat języka niemieckiego – mgr Maria Inglot Gonera, godz. 11.30-13.00

8.01., 15.01., 22.01., 5.03., 12.03., 19.03., 26.03. 9.04., 16.04., 23.04., 9.05., 16.05., 23.05., 30. 05., 4.06. (poniedziałki)

Obsługa komputera – mgr Dorota Gust, godz. 15.00-16.30

11.01., 18.01., 25.01., 8.03., 15.03, 22.03., 29.03., 12.04., 19.04., 26.04., 10.05., 17.05., 24.05., 7.06., 14.06. (czwartki)

Zajęcia rehabilitacyjne i relaksacyjne – mgr Iwona Wilczak-Kuniec, godz. 9.00-10.30

9.01., 16.01., 23.01, 6.03., 13.03., 20.03, 27.03, 10.04., 17.04., 24.04, 8.05., 15.05., 22.05., 5.06., 12.06. (wtorki)

Warsztaty taneczne – mgr Maria Żłobińska, godz. 10.00-10.45

10.01., 17.01., 24.01., 7.03., 14.03., 21.03., 28.03., 4.04., 11.04., 18.04., 25.04., 9.05., 16.05., 23.05., 30.05. (środy)

Zajęcia z komunikacji interpersonalnej i koloroterapii – mgr Sabina Dziarmaga,  godz. 12.15-13.45

16.03., 27.04., 25.05., 8.06. (piątki)

Warsztaty dla zdrowia i urody – mgr Bożena Bierońska, godz.10.00-11.30

18.01., 22.03., 19. 04., 17.05. (czwartki)

  

BIERUŃ STARY

Lektorat języka angielskiego – mgr Aleksandra Wajda, godz. 13.45-16.00

9.01., 16.01., 23.01, 6.03., 13.03., 20.03, 27.03, 10.04., 17.04., 24.04, 8.05., 15.05., 22.05., 5.06.  (wtorki)

Lektorat języka niemieckiego – mgr Maria Inglot Gonera, godz. 11.30-13.00

8.01., 15.01., 22.01., 5.03., 12.03., 19.03., 26.03. 9.04., 16.04., 23.04., 9.05., 16.05., 23.05., 30. 05., 4.06.  (poniedziałki)

Obsługa komputera – mgr Piotr Gorczyca, godz. 14.30-16.00

8.01., 15.01., 22.01., 5.03., 12.03., 19.03., 26.03. 9.04., 16.04., 23.04., 9.05., 16.05., 23.05., 30. 05., 4.06.  (poniedziałki)

Zajęcia rehabilitacyjne i relaksacyjne – mgr Iwona Wilczak-Kuniec, godz. 12.00-13.30

12.01., 19.01., 26.01., 9.03., 16.03., 23.03., 30.03., 13.04., 20.04., 27.04., 11.05., 18.05., 25.05., 8.06., 15. 06. (piątki)

Warsztaty taneczne – mgr Maria Żłobińska, godz. 10.00-10.45

9.01., 16.01., 23.01, 6.03., 13.03., 20.03, 27.03, 10.04., 17.04., 24.04, 8.05., 15.05., 22.05., 5.06., 12.06.  (wtorki)

Zajęcia z komunikacji interpersonalnej i koloroterapii – mgr Sabina Dziarmaga,  godz. 14.30-16.00

16.03., 27.04., 25.05., 8.06. (piątki)

Warsztaty dla zdrowia i urody – mgr Bożena Bierońska, godz.12.30-14.00

22.03., 19.04., 17.05., 7.06.

Wykłady UTW Bieruń 2017

PONIEDZIAŁKI

Bieruń Nowy „Świetlica”, godz. 16.00

Bieruń Stary „Jutrzenka”, godz. 17.00

 

15.01.2017 dr Alicja Zdziechiewicz, „Świetlica”

29.01.2017 dr Aneta Wilemska-Rudnik, „Jutrzenka”

5.03.2017 „Świetlica”

19.03.2017 „Jutrzenka”

9.04.2017 „Świetlica”

23.04.2017 „Jutrzenka”

7.05.2017 „Świetlica”

21.05.2017 „Jutrzenka”

4.06.2017 „Świetlica”

18.06.2017 „Jutrzenka”

Harmonogram zajęć i wykładów UTW Bieruń

Semestr zimowy 2018/2019

BIERUŃ NOWY

Lektorat języka angielskiego – mgr Aleksandra Wajda, godz. 11.00-13.15 (do 19.11.), 11.00-12.30

23.10., 6.11., 13.11., 20.11., 27.11., 4.12., 11.12. (wtorki)

Lektorat języka niemieckiego – mgr Maria Inglot Gonera, godz. 11.15-12.45

22.10., 5.11., 12.11., 19.11., 26.11., 3.12., 10.12.  (poniedziałki)

Obsługa komputera – mgr Dorota Gust, godz. 15.00-16.30

25.10., 8.11., 15.11., 22.11., 29.11., 6.12., 13.12. (czwartki)

Zajęcia rehabilitacyjne i relaksacyjne – mgr Iwona Wilczak-Kuniec, godz. 9.00-10.30

23.10., 6.11., 13.11., 20.11., 27.11., 4.12., 11.12. (wtorki)

Warsztaty taneczne – mgr Maria Żłobińska, godz. 10.00-10.45

24.10., 7.11., 14.11., 21.11., 28.11., 5.12., 12.12.  (środy)

Zajęcia z komunikacji interpersonalnej i koloroterapii – mgr Sabina Dziarmaga,  godz. 12.15-13.45

26.10., 30.11. (piątki)

Warsztaty dla zdrowia i urody – mgr Bożena Bierońska, godz.10.00-12.15

15.11. (czwartek, 3x45min.)

BIERUŃ STARY

Lektorat języka angielskiego – mgr Aleksandra Wajda, godz. 13.45-16.00, 13.45-12.30

23.10., 6.11., 13.11., 20.11., 27.11., 4.12., 11.12. (wtorki)

Lektorat języka niemieckiego – mgr Maria Inglot Gonera, godz. 9.30-11.00

22.10., 5.11., 12.11., 19.11., 26.11., 3.12., 10.12.  (poniedziałki)

Obsługa komputera – mgr Piotr Gorczyca, godz. 14.30-16.00

22.10., 5.11., 12.11., 19.11., 26.11., 3.12., 10.12.  (poniedziałki)

Zajęcia rehabilitacyjne i relaksacyjne – mgr Iwona Wilczak-Kuniec, godz. 12.00-13.30

19.10., 26.10., 9.11., 16.11., 23.11., 30.11., 7.12. (piątki)

Warsztaty taneczne – mgr Maria Żłobińska, godz. 10.00-10.45

23.10., 6.11., 13.11., 20.11., 27.11., 4.12., 11.12.  (wtorki)

Zajęcia z komunikacji interpersonalnej i koloroterapii – mgr Sabina Dziarmaga,  godz. 14.15-15.45

26.10, 23.11. (piątki)

Warsztaty dla zdrowia i urody – mgr Bożena Bierońska, godz.12.30-14.45

15.11. (czwartek, 3x45min.)

  

Wykłady UTW Bieruń 2017

PONIEDZIAŁKI

Bieruń Nowy „Świetlica”, godz. 16.00

Bieruń Stary „Jutrzenka”, godz. 17.00

15.10. 2017 „Świetlica”

29.10. 2017 „Jutrzenka”

12.11.2017 „Świetlica”

26.11.2017 „Jutrzenka”

3.12.2017 „Świetlica”

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Mogą Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej polityce prywatności.