Autor: Agata Piechowska

Pomóż kształcić polonijne dzieci na całym świecie w ramach polskiej podstawy programowej i zdobądź doświadczenie w nauczaniu z wykorzystaniem nowoczesnych narzędzi nauczania na odległość!

• Studiujesz pedagogikę ze specjalnością edukacja wczesnoszkolna lub wychowanie przedszkolne i edukacja wczesnoszkolna?
  • Chcesz zdobyć doświadczenie w nauczaniu na odległość?
  • Interesują Cię nowoczesne narzedzia wspomagajace nauczanie?

Zgłoś się na dodatkowe praktyki pedagogiczne w Fundacji Edukacji Polonijnej koordynowane przez Akademickie Biuro Karier Ignatianum!

Fundacja Edukacji PolonijnejFundacja Edukacji Polonijnej LIBRATUS

prowadzi

Polskie Szkoly Internetowe Libratus

O Libratus:

to innowacyjny projekt edukacyjny umożliwiający polską edukację rodzinom planującym emigrację. Dzięki temu dzieci mogą korzystać z kształcenia w trybie nauczania domowego zgodnie z polską podstawą programową.

Polska szkoła przez Internet wspiera rodaków za granicą w edukacji dzieci, która odbywa się na poziomie:

- zerówki
- szkoły podstawowej
- gimnazjum

Więcej informacji na stronie:

Przykładowy film z lekcji on-line z polskimi nauczycielami:

Chcesz zdobyć umiejętność powadzenia lekcji w formie webinarium lub w formie indywidualnych spotkań z uczniami za pośrednictwem nowoczesnego programu do obsługi spotkań on-line, platformy ClickMeeting? A może chcesz poznać tajniki pracy w sprawnie działającej fundacji? Zgłoś się do nas i weź udział w naszych projektach!

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: sekretariat@polonia.edu.pl  w tytule wiadomości prosimy dodać „Praktyki/Wolontariat”.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883)."