Aktualności ABK

Łap skilla! - projekt unijny Wojewódzkiego Urzędu Pracy

Kolejny krok w karierze

To jest możliwe!

Zaprojektuj swoją karierę z ekspertami, dzięki udziałowi w projekcie unijnym "Łap skilla"

Do zgarnięcia jest nawet do 7.545,00 zł na kursy i szkolenia zawodowe.

Wybór jest naprawdę szeroki. Bez względu na dziedzinę o jakiej myślisz, na pewno na stronie Bazy usług Rozwojowych znajdziesz coś dla siebie. Sprawdź sam

Wykorzystaj koniec roku, na wypracowanie przewagi na rynku pracy w roku przyszłym!

Czekamy na Ciebie: szczegóły projektu Łap skilla! https://bit.ly/3oH3gDs

Zadzwoń: 690 261 229; 690 261 212

Napisz: lapskilla@wup-krakow.pl

Akademickie Biuro Karier AIK realizuje monitorowanie losów absolwentów.

Głównym celem badania jest uzyskanie informacji o losach zawodowych absolwentów naszej uczelni, ich sytuacji zawodowej oraz edukacyjnej, jak również poziomie zadowolenia ze studiów.
Wiedza ta pozwoli nam na lepsze dostosowanie programu kształcenia do dynamicznie zmieniającego się rynku pracy, żeby nasi studenci mieli możliwość rozwoju zawodowego po zakończeniu studiów.

W związku z tym zwracamy się z prośbą do studentów ostatnich lat studiów, przygotowujących się do obrony pracy licencjackiej lub magisterskiej o wyrażenie zgody na wzięcie udziału w badaniach.
Każdy absolwent Akademii Ignatianum w Krakowie może wziąć udział w badaniu. Ankiety są wysyłane do wszystkich, którzy w roku poprzedzającym badanie uzyskali dyplom ukończenia studiów i wyrazili zgodę na przesyłanie ankiety.

Zachęcamy również do zapoznania się z Ogólnopolskim systemem monitorowania Ekonomicznych Losów Absolwentów szkół wyższych.
Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego uruchomiło program monitorowania ekonomicznych losów absolwentów bazujących na danych administracyjnych ZUS i POL-on.

Baza dostępna jest pod adresem:
absolwenci.nauka.gov.pl