Strona główna Centrum Obsługi Studenta Komunikaty Ankiety oceniające pracę poszczególnych nauczycieli akademickich w bieżącym semestrze (dostępne w systemie USOSweb)

09.06.2021

Szanowni Państwo,

Studenci, Doktoranci i Uczestnicy studiów podyplomowych,

w związku ze zbliżającym się końcem semestru letniego roku akademickiego 2020/2021 prosimy o wypełnienie ankiet (dostępnych w systemie USOSweb) oceniających pracę poszczególnych nauczycieli akademickich w bieżącym semestrze.

Ankiety będą dostępne w dniach od 9 czerwca do 22 czerwca 2021 roku.

Państwa uwagi i opinie są dla nas bardzo ważne, ponieważ mogą się przyczynić do poprawy jakości kształcenia na naszej Uczelni. Bardzo prosimy o przemyślane i rzetelne oceny.

Ścieżka dostępu do ankiet:

1.    Zaloguj się na konto USOSweb

Wyświetli się baner z komunikatem o dostępnej ankiecie, wystarczy kliknąć: Wypełnij Ankietę.

2.    Z Menu górnego wybierz zakładkę: DLA STUDENTÓW

3.    Wybierz panel: ANKIETY