Strona główna Wydział Filozoficzny O wydziale Władze Rada Wydziału dr hab. Andrzej Gielarowski, prof. AIK – Prodziekan ds. Ogólnych

dr hab. Andrzej Gielarowski, prof. AIK – Prodziekan ds. Ogólnych

W semestrze zimowym r. ak. 2021/2022 dyżury odbywają się w następujących terminach i miejscach:

1/ Dyżur on-line, aplikacja MsTeams:

środa 11.00-11.30, po uprzednim umówieniu się za pośrednictwem e-maila wysłanego na adres: andrzej.gielarowski@ignatianum.edu.pl lub prodziekanwf@ignatianum.edu.pl (umówienie jest konieczne w celu wysłania linka do kanału na MsTeams: Dyżur Prodziekana WF ds. Ogólnych)

2/ stacjonarnie w pokoju 107:

wtorek od 11.15-11.45, po uprzednim umówieniu się za pośrednictwem e-maila wysłanego na adres: andrzej.gielarowski@ignatianum.edu.pl lub prodziekanwf@ignatianum.edu.pl (z powodu stanu epidemii konieczne jest ustalanie kolejności spotkań)