Strona główna Strefa Pracownika Oferty pracy Referent administracyjny w Sekretariacie Wydziału Filozoficznego

16.01.2019

Referent administracyjny w Sekretariacie Wydziału Filozoficznego

Wymagania:

• wykształcenie wyższe
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • bardzo dobra znajomość programów Microsoft Word, Excel, PowerPoint
  • kreatywność i umiejętność samodzielnej organizacji czasu pracy
  • odpowiedzialność za powierzone zadania
  • zaangażowanie w pracę
  • wysoka kultura osobista
  • dyspozycyjność, umiejętność pracy pod presją czasu
  • mile widziane doświadczenie w administracji w szkolnictwie wyższym

Wymagane dokumenty:

• życiorys (CV) z klauzulą: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko referent administracyjny";
  • list motywacyjny;
  • kserokopia dokumentu poświadczającego wykształcenie;
  • kopie innych dodatkowych dokumentów o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach.

Dokumenty należy składać do dnia 25.01.2019 r., Kraków ul. Kopernika 26, (Dziekanat Wydziału Filozoficznego – Centrum Medialne WAM). W/w dokumenty należy złożyć osobiście.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych UE, informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych jest Akademia Ignatianum w Krakowie przy ul. Kopernika 26, 31-501 Kraków, dostępna pod danymi kontaktowymi rektorat@ignatianum.edu.pl, tel.12 3999502. Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych, który jest dostępny pod adresem e-mailiod@ignatianum.edu.pl. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie przepisów prawa pracy oraz Twojej zgody, której nam udzielasz w związku z rekrutacją i komunikacją pomiędzy nami a Tobą, przez okres niezbędny do zakończenia rekrutacji, nie dłużej jednak niż do momentu cofnięcia zgody, której nam udzielasz. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępniane podmiotom współpracującym z nami przy realizacji powyższego celu oraz uprawnionym organom państwowym. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego, oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie jednak bez wpływu na okres przed jej cofnięciem. Na podstawie Twoich danych nie podejmujemy automatycznych decyzji ani profilowania. Podanie danych jest dobrowolne jednak brak ich podania uniemożliwi nam realizowanie ww. celu.