Cze
2018

Oferta praktyk w ramach Erasmusa w przedszkolu i ośrodku opiekuńczym u Sióstr Benedyktynek Adoracji w Wiedniu

List motywacyjny oraz CV przygotowane w j. niemieckim należy wysyłać na wskazane w ofercie adresy do kontaktu do 22 czerwca 2018 roku
Cze

Reakrutacja uzupełniająca na praktyki Erasmus: 14-25 czerwiec 2018 rok

Jeszcze masz szansę, aby wyjechać w najbliższe wakacje na praktyki w ramach Erasmus+!!!
2018

Biuro Współpracy Międzynarodowej nieczynne w dniach 24-25 maja 2018 r.

Informujemy, że Biuro Współpracy Międzynarodowej będzie nieczynne w dniach 24-25 maja 2018 r. Przepraszamy za niedogodności.
2018

Ostatnie rekrutacje uzupełniające na wyjazdy Erasmus+ w tym roku akademickim!

W okresie 18 maja - 4 czerwca 2018, Biuro Współpracy Międzynarodowej AIK prowadzi OSTATNIE w tym roku akademickim rekrutacje uzupełniające na wyjazdy studenckie w ramach programu Erasmus+.
Archiwum wiadomości