Strona główna Strefa Studenta i Absolwenta Centrum Obsługi Studenta Komunikaty Elektroniczne Karty Obiegowe dla studentów, którzy planowo powinni przystąpić do egzaminu dyplomowego

08.06.2021

Szanowni Studenci,
Informujemy, iż do dnia 11 czerwca 2021 roku w systemie USOS zostaną wydane Elektroniczne Karty Obiegowe dla studentów, którzy planowo powinni przystąpić do egzaminu dyplomowego.
Do dni:
  • 24 czerwca 2021 roku - dla Studentów Wydziału Pedagogicznego, oraz
  • 21 czerwca 2021 roku - dla Studentów Wydziału Filozoficznego
za pośrednictwem obiegówek zostanie zweryfikowane uregulowanie Państwa zobowiązań w zakresie: należnych i wymaganych opłat, zaliczenia praktyk przewidzianych programem studiów oraz rozliczenia z Biblioteką. Bardzo prosimy do dnia 21 czerwca (Wydział Filozoficzny)/24 czerwca (Wydział Pedagogiczny) 2021 roku w Elektronicznych Kartach Obiegowych udzielić odpowiedzi na pytania dotyczące: udziału w monitoringu karier zawodowych absolwentów oraz otrzymywania informacji marketingowych.
Proszę odpowiedzieć tylko Tak lub Nie oraz podać adres e-mail (jeśli na któreś z pytań odpowiedź będzie pozytywna). Poniżej, znajduje się instrukcja odpowiadania na pytania umieszczone w obiegówkach.

Centrum Obsługi Studenta AIK