Strona główna Rekrutacja


Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Twój adres e-mail:
Treść wiadomości:

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych UE, informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych jest Akademia Ignatianum w Krakowie przy ul. Kopernika 26, 31-501 Kraków ("My"), dostępna pod danymi kontaktowymi (e-mail: rektorat@ignatianum.edu.pl, tel.: 123 999 502). Wyznaczyliśmy inspektora ochrony danych, który jest dostępny pod adresem e-mail: iod@ignatianum.edu.pl. Dane osobowe będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody, w celach związanych z komunikacją pomiędzy nami a Tobą, przez okres niezbędny do zakończenia komunikacji, nie dłużej jednak niż do momentu cofnięcia zgody. W razie takiej konieczności dane mogą być udostępniane podmiotom współpracującym z nami przy realizacji powyższego celu oraz uprawnionym organom państwowym. Masz prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do organu nadzorczego, oraz cofnięcia zgody w dowolnym momencie jednak bez wpływu na okres przed jej cofnięciem. Na podstawie Twoich danych nie podejmujemy automatycznych decyzji ani profilowania. Podanie danych jest dobrowolne jednak brak ich podania uniemożliwi współpracę i komunikację z nami.

Rekrutacja

Szanowni Kandydaci,

W związku z wejściem w życie Ustawy – Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce informujemy, że ciągle pracujemy nad dostosowaniem procesu rekrutacyjnego do najnowszej ustawy. Zachęcamy do częstszego odwiedzania naszej strony, w której będzie przybywać więcej informacji.

Wszystkie informację dla kandydatów zainteresowanych podjęciem studiów na Akademii Ignatianum znajdują się w zakładkach po lewej stronie.

 

Najczęściej zadawane pytania:

1.       Kiedy rozpoczyna się rekrutacja?

Rekrutacja na rok akademicki 2019/2020 rozpoczyna się 3 czerwca 2019 r. Zapraszamy do zapoznania się z pełnym terminarzem zamieszczonymi w zakładce Terminarz rekrutacji.

 

2.       Jak wziąć udział w procesie rekrutacyjnym?

Rekrutacja odbywa się za pomocą systemu e-rekrutacji. Zapraszamy do zakładki Rekrutacja krok po kroku.

 

3.       Ile wynosi opłata rekrutacyjna?

Opłata rekrutacyjna wynosi 85 zł.

 

4.       Czy studia na Akademii Ignatianum są płatne?

Studia stacjonarne na Akademii Ignatianum w Krakowie są bezpłatne.

 

5.       Jakie są opłaty za studia niestacjonarne?

Opłaty za studia niestacjonarne będą publikowane w późniejszym czasie.

 

6.     Jakie muszę mieć wykształcenie by kandydować na studia II stopnia?

Poszczególne kierunki studiów na AIK mają różne wymagania odnośnie wykształcenia. Informację odnośnie tych wymagań znajdują się w Warunkach rekrutacji.

 

 

Biuro Rekrutacji Akademii Ignatianum w Krakowie

pokój 02, Budynek Zofijówka

ul. Kopernika 26, 31-501 Kraków

tel: (12) 3999 699

e-mail: rekrutacja@ignatianum.edu.pl

 

Biuro Rekrutacji przyjmuje wyłącznie w godzinach przyjęć.