Strona główna Strefa Studenta i Absolwenta Akademickie Biuro Karier Konkursy Hackathon Sheep Your Hack - zaproszenie do udziału


06.12.2021

Hackathon Sheep Your Hack - zaproszenie do udziału


 

Hackathon Sheep Your Hack 3

 

To już kolejna - trzecia edycja Hackathonu Sheep Your Hack, organizowanego przez Wyższą Szkołę Ekonomii i Informatyki w Krakowie.  Wydarzenie ma charakter konkursu, w którym na przestrzeni 24 godzin, młode osoby z różnych środowisk akademickich, pracując w zespołach 2-6 osobowych, mają za zadanie stworzyć MVP aplikacji biznesowej, mającej potencjał wejścia na rynek. Wbrew pozorom wydarzenie nie jest kierowane tylko do programistów. Wiedza  z zakresu biznesu, zarządzania projektami, czy grafiki też się przyda. Co ważne, uczestnicy nie pozostają sami z tym trudnym zadaniem – podczas eventu obecni są mentorzy, czyli osoby z otoczenia biznesowego (m.in. analitycy biznesowi, project managerowie, developerzy, szkoleniowcy, business managerowie, marketing managerowie, designerzy..), których zadaniem jest wspierać zespoły swoim doświadczeniem i wiedzą. 

Tematem hackathonu będzie Smart City, jednak dalsza część tematu, zostanie odkryta dopiero w dniu eventu, aby wszyscy mieli równe szanse!

Projekty będą oceniane przez jury, w skład którego wchodzą osoby  o uznanym dorobku biznesowym. Przewidzieliśmy 3 zwycięskie miejsca z nagrodami pieniężnymi. Już dziś pula nagród wynosi 6 500 zł.

Hackathon Sheep Your Hack to nie tylko wydarzenie programistyczne. To również możliwość poznania inspirujących ludzi, rozwijania swoich kompetencji, pomoc innym, a przede wszystkim DOBRA ZABAWA!

 

Data: 10-11 grudnia

Miejsce: Online (MsTeams  + Discord)

WWW: https://sheepyourhack.com/  

Wydarzenie na FB: https://www.facebook.com/events/313625800607540?ref=newsfeed