Strona główna Wydział Filozoficzny O wydziale Instytucje Wydziału Instytucje naukowo-dydaktyczne Instytut Filozofii Instytut Filozofii zaprasza na debatę "RES PUBLICA – państwo jako wspólna sprawa” wokół książki Tomasza Homy SJ pt. „Rzeczpospolita. Wybrane zagadnienia myśli obywatelskiej Piotra Skargi SJ”

17 marca 2021 (środa) o godz. 17:00 zapraszamy wszystkich zainteresowanych do oglądania na kanale You Tube Ignatianum debaty pt. „RES PUBLICA – państwo jako wspólna sprawa” wokół książki Tomasza Homy SJ pt. „Rzeczpospolita. Wybrane zagadnienia myśli obywatelskiej Piotra Skargi SJ”. W tym roku akademickim to będzie pierwsza dyskusja na gruncie filozofii społecznej, wokół koncepcji państwa i obywatela.