Warsztaty dla młodych liderów związkowych

Od 13.06. do 16.06.2019 pracownicy Akademii Ignatianum w Krakowie prowadzili warsztaty dla młodych liderów związkowych. Szkolenie zostały zorganizowane przez Europejski Dom Spotkań - Fundację Nowy Staw z Lublina, Europejskiej Centrum Spraw Pracowniczych (Europeische Zentrum fur Arbeitsnehmerfragen, EZA, Niemcy), Centro de Formação e Tempos Livres, (CTFL, Portugalia) oraz Chrześcijańską Konfederację Francuskich Pracowników (La Confédération française des travailleurs chrétiens, CFTC) i NSZZ Solidarność. Warsztaty z tematyki przywództwa, tożsamości związków zawodowych, zarządzana wartościami oraz etyki liderów związkowych prowadzili: dr Łukasz Burkiewicz, dr hab. Piotr Duchliński, dr Agnieszka Knap-Stefaniuk oraz dr Jarosław Kucharski. W szkoleniu wzięli udział młodzi liderzy związków zawodowych z Francji, Portugalii i Polski.