Strona główna Strefa Studenta i Absolwenta Akademickie Biuro Karier Konkursy Zaproszenie do udziału w konkursie EDUinspiracje Media


15.09.2022

Zaproszenie do udziału w konkursie EDUinspiracje Media


Tegoroczna edycja konkursu EDUinspiracje – Media skierowana jest nie tylko do dziennikarzy, ale również do niezależnych twórców, którym bliska jest idea upowszechniania szans jakie dają programy edukacyjne prowadzone przez Narodową Agencję Programu Erasmus + i Europejskiego Korpusu Solidarności. 

„Bądź inspiracją”, to hasło tegorocznej edycji, które zawiera w swoim przesłaniu, zaproszenie do zaprezentowania twórczości uczestników konkursu i poszerzenia zasięgu jej odbiorców. Autorzy, którzy w sposób ciekawy i inspirujący przedstawią zagadnienia związane z edukacją: wywiady z ciekawy ludźmi, reportaże o wydarzeniach i akcjach powiązanych z Unią Europejską, wyjazdach zagranicznych, staży na uczelniach zagranicznych, doświadczeniach zawodowych, a w szczególności w ramach programu ERASMUS+ i Europejskiego Korpusu Solidarności zostaną nagrodzeni atrakcyjnymi nagrodami rzeczowymi. 

Do konkursu materiały dziennikarskie można zgłaszać w kategoriach: Publicystyka, Reportaż, Wywiad. Bądź inspiracją, zarejestruj się na stronie EDUinspiracje.org.pl. 

Szczegóły pod adresem: 

https://eduinspiracje.org.pl/eduinspiracje-media/wez-udzial 

 

Do wygrania:  

laptop - HP Pavilion 15 

tablet - Apple iPad 2021 10.2 Wi-Fi