Strona główna Uczelnia Projekty POWER Zintegrowany Program Rozwoju Uczelni Komunikaty Kurs j. angielskiego dla pracowników administracyjnych


02.10.2020

Kurs j. angielskiego dla pracowników administracyjnych


 

Szanowni Państwo!

Pomimo wcześniejszych starań dopiero w te wakacje udało się zrealizować przetarg na kurs języka angielskiego dla pracowników administracyjnych AIK. Kurs poprowadzi dla nas firma Poliglota Szkoła Języków http://www.poliglota.pl/ Firma posiada bardzo dobrą reputację, dlatego liczymy na adekwatny do reputacji poziomo zajęć. Serdecznie zapraszamy do zgłaszania się na kurs.

Zajęcia zaczną się 20 października i będą prowadzone we wtorki i czwartki w godzinach od 15:20 do 16:50 przy ul. Długiej 88 (ok. 20 minut pieszo od AIK). Łączna liczba godzin: 36.

Harmonogram naboru:

1.      Termin naboru dokumentów trwa do 9 października 2020. Osoby, które złożyły dokumenty poprzednio, proszone są jedynie o poinformowanie nas o tym. Być może będzie trzeba jedynie uzupełnić niektóre dane.

2.      Osoby, które po raz pierwszy zgłaszają się na kurs, prosimy o wypełnienie dokumentów rekrutacyjnych, która znajdują się na stronie:

https://ignatianum.edu.pl/dokumenty-do-pobrania

3.      Dokumenty prosimy przesyłać na adres: grzegorz.kocot@ignatianum.edu.pl W razie pytań prosimy o telefon pod nr 613.

4.      Lista uczestników zostanie ustalona 12 października.

5.      13-14 października przesłane zostaną testy ustalający poziom językowy danej osoby.

6.      20 października rozpoczęcie zajęć.

Serdecznie zapraszamy.

 

Załączamy harmonogram zajęć z j. angielskiego