Konkursy

Konkurs na Książkę Roku Ignacjańskiego

W związku z Rokiem Ignacjańskim (maj 2021 – lipiec 2022) Fundacja im. św. Ignacego Loyoli zaprasza do wzięcia udziału w konkursie:

·         na Książkę Roku Ignacjańskiego poświęconą duchowości bądź pedagogice ignacjańskiej. Oferta jest skierowana zarówno do osób świeckich, jak i duchownych. Wielu ludzi żyje na co dzień duchowością ignacjańską, wielu doświadczyło rekolekcji ignacjańskich i związanych z nimi różnych rodzajów formacji, wielu posiada w swoich archiwach bardzo ciekawe teksty kazań, konferencji i refleksji. Warto takie przemyślane i przemodlone treści uporządkować, ubrać w formę publikacji książkowej i podzielić się nimi ze światem. Oferujemy nagrodę Roku Ignacjańskiego (współfinansowaną przez obie polskie Prowincje Towarzystwa Jezusowego) oraz wsparcie finansowe w procesie wydawania tej książki. Termin nadsyłania propozycji to 31 sierpnia 2021r. Regulamin konkursu na stronie: https://www.ignatianum.edu.pl/fundacja-sw-ignacego-loyoli.

Międzynarodowy Konkurs filmowy dla studentów uczelni jezuickich
Kuria Generalna w Rzymie ogłosiła z okazji Roku Ignacjańskiego Międzynarodowy Konkurs filmowy dla studentów uczelni jezuickich.
 
Wszelkie informacje pod adresem: https://fourdreamscontest.org/