Wystawa "Wbij na kwadrat!"

O Wystawie

OGÓLNOPOLSKA WIRTUALNA WYSTAWA ZBIOROWA
WBIJ NA KWADRAT! | 01.06 – 31.07.2021

Wirtualna Galeria Studencka PUNKT ZWROTNY, działająca przy Instytucie Kulturoznawstwa oraz  Kole Naukowym Sztuk Wizualnych, Scenicznych i Multimediów Akademii Ignatianum w Krakowie pragnie serdecznie zaprosić do udziału w Ogólnopolskiej Wirtualnej Wystawie Zbiorowej WBIJ NA KWADRAT!


Zaproszenie skierowane jest do wszystkich studentek/-ów kulturoznawstwa, którzy chcieliby zaprezentować swoją twórczość szerszej publiczności. Szukamy projektów z zakresu sztuk wizualnych – barwnych i nieoczywistych, jakie wymykają się jednoznacznej klasyfikacji.


Galeria Studencka PUNKT ZWROTNY działa wyłącznie w przestrzeni wirtualnej, za pośrednictwem profilu w serwisie Instagram, wychodząc naprzeciw narastającym tendencjom we współczesnym obiegu sztuki.

Cele wystawy

Celem wystawy jest:

  • inspirowanie niezależnych działań artystycznych wśród studentów kulturoznawstwa oraz promocja tego kierunku studiów jako punktu wyjścia dla indywidualnej ścieżki kariery zawodowej i artystycznej;
  • wsparcie w zaistnieniu młodych twórców, przede wszystkim w szerokiej przestrzeni wirtualnej;
  • promocja edukacji artystycznej na uczelniach wyższych w Polsce poprzez inicjowanie działań kreatywnych we współpracy z ośrodkami akademickimi w kraju i za granicą.
Kontakt

Masz pytania? Napisz do nas:


galeriapunktzwrotny@gmail.com
magda.studnicka@ignatianum.edu.pl


Znajdziesz nas na: